• Lankytasi Biržų krašte

   2019-06-21

   2019 m. birželio 18 d. VVG „Pakruojo rajono partnerystė“ direktorė Marija Žiubrienė, finansininkė Jovita Trumpienė, viešųjų ryšių specialistė Rima Raziulienė, Pakruojo rajono savivaldybės vadovai ir didelis būrys savivaldybės administracijos darbuotojų lankėsi Biržų krašte.

   Pakruojiečiai vyko susipažinti su Biržų krašto lankytinomis vietomis ir su Biržų rajono savivaldybės vadovais aptarti įvairių sričių bei savivaldybės skyrių, kitų organizacijų bendradarbiavimo galimybių.

   Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas, mero pavaduotoja Astra Korsakienė ir administracijos direktorius Vidas Eidukas pakruojiečius sutiko ir pasveikino Biržų pilyje. Biržų rajono savivaldybės meras prisipažino, kad Pakruojo kraštas jam labai artimas, nes šiame krašte, Laipuškiuose, meras gimė. Tokiu pasisakymu meras pelnė pakruojiečių simpatiją ir sulaukė audringų plojimų. Pakruojiečiai taip pat neatsiliko ir šmaikščiai bei įdomiai pristatė Pakruojo rajoną, įžymybes ir tai, kuo Pakruojo kraštas didžiuojasi labiausiai.

   Pakruojo delegacija lankėsi Biržus garsinančiuose istorijos, kultūros ir gamtos paveldo objektuose. Abi savivaldybės susitarė bendradarbiauti ir sudaryti sąlygas įvairių sričių specialistams keistis patirtimi.

   VVG „Pakruojo rajono partnerystė“ darbuotojas domino į kokias sritis investuoja vietos verslininkai, kokios veiklos suteikia Biržų kraštui išskirtinumo, kokią patirtį galėtų pritaikyti Pakruojo rajono vietos projektų rengėjai ir vykdytojai. Darbuotojų nuomone – patirtis įgyta praktinių išvykų metu, suteikia galimybę pažvelgti kitomis akimis ir įvertinti vykdomą veiklą, pasisemti naujų idėjų bei sumanymų, pasidalinti jais su kitais.


© 2016 Vietos veiklos grupė „Pakruojo rajono partnerystė".
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas