• Rajono ūkininkų šventė

   2019-12-13

   2019 m. lapkričio 28 d. Lietuvos ūkininkų sąjungos Pakruojo skyriaus nariai labai gausiai susirinko į šventę „Po darbų“. Šventė buvo surengta jaukioje įmonės „Transvito“ pobūvių salėje.

   Po Lietuvos ūkininkų sąjungos Pakruojo skyriaus pirmininko Albino Navicko ir žavios jo pagalbininkės Gustės Matiukaitės gražių sveikinimo žodžių skambėjusios lyriškos dainos pakvietė visus šventės dalyvius pasinerti į žavų artėjančių švenčių laukimo metą.

   Rajono ūkininkus sveikino Pakruojo rajono savivaldybės administracijos direktorė Ilona Gelažnikienė, jos pavaduotojas Gintaras Šurna, mero padėjėja Simona Lipskytė, žemės ūkio skyriaus vedėjas Juozas Pupinis. Už Lietuvos ūkininkų sąjungos Pakruojo skyriaus narių sutelkimą bendrai veiklai, žemdirbiškų vertybių puoselėjimą ir glaudų bendradarbiavimą su Pakruojo rajono savivaldybe, Albinas Navickas buvo apdovanotas Pakruojo rajono savivaldybės mero padėkos raštu.

   Šventės proga rajono ūkininkus sveikino Vietos veiklos grupės „Pakruojo rajono partnerystė“ direktorė Marija Žiubrienė. Vietos veiklos grupės direktorė kalbėjo, kad vien šventės pavadinimas „Po darbų“ visus susirinkusius nuteikė maloniam bendravimui, suteikė galimybę pasidžiaugti nuveiktais darbais ir pasiekimais. Marija Žiubrienė linkėjo, kad išsipildytų visi ūkininkų lūkesčiai, nes buvimas ūkininkų sąjungoje kiekvienam nariui suteikia puikią galimybę tvirtai stovėti greta, ginti pozicijas, kurti planus, formuoti bendrą nuomonę ir siekti ūkininkams palankių rezultatų. Marija Žiubrienė dėkojo Albinui Navickui už pozityvumą, už supratimą ir pagalbą, kai jos labiausiai reikia, už organizuotumą ir aktyvų dalyvavimą steigiant vietos veiklos grupę, už pareigingumą ir dalyvavimą valdybos veikloje.

   Direktorė kalbėjo, kad vietos veiklos grupė suformuoti iš trijų skirtingų sektorių, vienam iš  sektorių atstovauja rajono verslininkai ir ūkininkai, su kuriais gera dirbti kartu, nes į vietos veiklos grupę ateina geriausi rajono žmonės, mokantys dirbti komandoje. Marija Žiubrienė pristatė vietos veiklos grupės veikloje dalyvaujančius ūkininkus, tai Albinas Navickas, Andrius Kvedaras, Jonas Tominis, Adolis Antanaitis, Saulius Skikas, Vaidas Virkštis. Marija Žiubrienė kalbėjo, kad gal ne visi išvardinti ūkininkai yra ūkininkų sąjungos nariais, bet jie tikrai puikiai įsiliejo į vietos veiklos grupės gretas, yra pareigingi, kai kurie sėkmingai įgyvendino arba šiuo metu įgyvendina strategijos lėšomis finansuotus projektus, nes ūkininkai kurdami savo šeimos gerovę, tuo pačiu prisideda ir prie rajono klestėjimo.

   Rajono ūkininkus sveikino Lietuvos ūkininkų sąjungos vadovas Jonas Talmantas, kuris labai džiaugėsi sulaukęs Pakruojo rajono ūkininkų kvietimo dalyvauti šventėje, ūkininkus sveikino ir dovanas įteikė didelis būrys su ūkininkais dirbančių įmonių atstovų, kiti svečiai.

   Šventės dalyviams gražiausius muzikinius kūrinius skyrė, linksmintis ir šokti kvieti grupė „Petnešos“ iš Joniškio rajono.


© 2016 Vietos veiklos grupė „Pakruojo rajono partnerystė".
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas