• Kvietimas dalyvauti vietos projektų atrankos komiteto (PAK) posėdyje Nr. PAK-5

   2020-02-06

   Kviečiame 2020 m. vasario 13 d. (ketvirtadienį) 15.00 val. dalyvauti Vietos veiklos grupės „Pakruojo rajono partnerystė“ biure, Žemdirbių g. 13, Pakruojo k., Pakruojo r. organizuojamame vietos projektų atrankos komiteto (PAK) posėdyje Nr. PAK-5.

   DARBOTVARKĖ:

   1. Dėl vietos projektų atrankos komiteto darbo reglamento patvirtinimo.
   2. Dėl Linksmučių kaimo bendruomenės vietos projekto ,,Ritualinės paslaugos Pakruojo rajono gyventojams“ Nr. PAKR-LEADER-6B-DI-5-3-2019 pridėtinės vertės (kokybės) vertinimo ir perdavimo tolimesniam tinkamumo skirti paramą vertinimui.
   3. Dėl Mikoliškio kaimo bendruomenės vietos projekto ,,Bendruomeninio verslo kūrimas bei įvairių paslaugų teikimas kaimo gyventojams“ Nr. PAKR-LEADER-6B-DI-5-5-2019 pridėtinės vertės (kokybės) vertinimo ir perdavimo tolimesniam tinkamumo skirti paramą vertinimui.
   4. Dėl Individualios R. Andruškevičiaus įmonės „Šaltinis“ vietos projekto „Individualios R. Andruškevičiaus įmonės „Šaltinis“ inovatyvi verslo plėtra“ Nr. PAKR-LEADER-6A-DI-5-2-2019 pridėtinės vertės (kokybės) vertinimo ir perdavimo tolimesniam tinkamumo skirti paramą vertinimui.
   5. Dėl Asociacijos Dvariškių bendruomenės vietos projekto „Sportuokime kartu“ Nr. PAKR-LEADER-6B-I-5-8-2019 pridėtinės vertės (kokybės) vertinimo ir perdavimo tolimesniam tinkamumo skirti paramą vertinimui.
   6. Dėl Grikpėdžių kaimo bendruomenės vietos projekto „Naujos bendruomeninio gyvenimo formos – sportas ir sveika gyvensena“ Nr. PAKR-LEADER-6B-I-5-10-2019 pridėtinės vertės (kokybės) vertinimo ir perdavimo tolimesniam tinkamumo skirti paramą vertinimui.
   7. Dėl Lygumų bendruomenės centro vietos projekto „Lygumų tradicija – cepelinais kvepiančios gryčios“ Nr. PAKR-LEADER-6B-I-5-6- 2019 pridėtinės vertės (kokybės) vertinimo ir perdavimo tolimesniam tinkamumo skirti paramą vertinimui.
   8. Dėl Žvirblonių kaimo bendruomenės vietos projekto „Atverkim senolių virtuvės paslaptis“ Nr. PAKR-LEADER-6B-I-5-4-2019 pridėtinės vertės (kokybės) vertinimo ir perdavimo tolimesniam tinkamumo skirti paramą vertinimui.
   9. Dėl Visuomeninio suaugusių ir jaunimo sporto klubo „Aitvaras“ vietos projekto „Laisvalaikio galimybių didinimas ir jaunimo pomėgiams palankios aplinkos formavimas“ Nr. PAKR-LEADER-6B-JS-5-9-2019 pridėtinės vertės (kokybės) vertinimo ir perdavimo tolimesniam tinkamumo skirti paramą vertinimui.
   10. Dėl Žeimelio vidurinės mokyklos sporto klubo „Beržtalis“ vietos projekto „Žeimelio miestelio vaikų ir jaunimo fizinio parengimo gerinimas“ Nr. PAKR-LEADER-6B-JS-5-1-2019 pridėtinės vertės (kokybės) vertinimo ir perdavimo tolimesniam tinkamumo skirti paramą vertinimui.
   11. Dėl Linkuvos krašto meno mėgėjų klubo vietos projekto „Linkuvos krašto vaikų ir jaunimo kūrybinių ir meninių gebėjimų ugdymas“ Nr. PAKR-LEADER-6B-JS-5-11-2019 pridėtinės vertės (kokybės) vertinimo ir perdavimo tolimesniam tinkamumo skirti paramą vertinimui.
   12. Dėl Linkuvos bendruomenės vietos projekto „Tikslinių kompetencijų ir gebėjimų ugdymas“ Nr. PAKR-LEADER-1C-M-5-7-2019 pridėtinės vertės (kokybės) vertinimo ir perdavimo tolimesniam tinkamumo skirti paramą vertinimui.

    

   Vietos projektų atrankos komiteto pirmininkas Arturas Stankevičius.

    

   Apie dalyvavimą posėdyje prašome pranešti atsakingai už vietos projektų atrankos komiteto posėdžio darbo organizavimą: Marijai Žiubrienei, tel. 8 614 73949, el. paštas pakruojovvg@pakruojis.lt


© 2016 Vietos veiklos grupė „Pakruojo rajono partnerystė".
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas