• Dalyvauta seminare „Emocinio intelekto valdymas – no stress in VPS“

   2022-05-16

   2022 m. gegužės 12 d. VVG „Pakruojo rajono partnerystė“ direktorė Marija Žiubrienė ir viešųjų ryšių specialistė Raimonda Ušinskienė dalyvavo seminare „Emocinio intelekto valdymas – no stress in VPS“. Seminaras surengtas Josvainių mstl., Kėdainių r., seminaro moderatorius Vygandas Pikčiūnas.

   Seminaras Kėdainių rajone surengtas įgyvendinant Vietos veiklos grupių tinklo projektą „Tu esi galimybė“, finansuojamą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos priemonės „Techninė pagalba“ veiklos sritį „Lietuvos kaimo tinklas“.

   Pirmoje seminaro dalyje dalyviai išsakė savo lūkesčius apie tai, ką norėtų sužinoti seminaro metu, susipažino ir kartu su moderatoriumi aptarė stresinių bei kritinių situacijų pasireiškimo atvejus, tinkamą jų valdymą. Seminaro dalyviai domėjosi emocinio intelekto valdymo galimybėmis, kaip sugebėti atpažinti savo emocijas bei suprasti kitų žmonių emocijas, kaip tinkamai įvardyti įvairius jausmus ir kaip užtikrinti vidinį emocinį bei protinį stabilumą panaudojant emocinį intelektą, nes emocinė ir fizinė žmogaus sveikata tarpusavyje labai susijusios ir jei kad nors atsitinka vienai sričiai – paveikiama ir kita.

   Antroje seminaro dalyje dalyviai išklausė praktinius patarimus ir mokėsi atlikti pratimus, kurie padėtų valdyti kritines situacijas, su kuriomis VVG darbuotojai susiduria tiesioginiame darbe. Seminaro dalyviai diskutavo, kaip tinkamai įveikti stresą ir susidoroti su kiekvieną dieną srūvančios informacijos srautu, besikeičiančiomis taisyklėmis, nesibaigiančiu kiekiu vertinimo klausimynų ir lentelių, kurias VVG darbuotojai privalo pildyti, kokiais principais reikėtų vadovautis siekiant įveikti VVG darbuotojų ir vietos projektų vykdytojų nesusikalbėjimo atvejus.

   Trečioje seminaro dalyje buvo pateikta seminaro dalyviams labai naudinga informacija, kaip save harmonizuoti panaudojant emocinio intelekto potencialą, kokius pratimus atlikti, kad būtų galima užtikrinti efektyvų darbingumą, kaip išmokti susidoroti su darbiniais nesklandumais ir kaip darbinėje aplinkoje sukurti palankią emocinę erdvę. Seminaro dalyviai mokėsi, kaip pajutus neigiamų emocijų bangą laiku užkirsti joms kelią, nekonfliktuoti su aplinkiniais, nes streso suvaldymas skatina pozityvumą ir leidžia pasiekti geresnių darbo rezultatų. 

   Seminaro dalyviai išgirdo daug naudingų patarimų, kaip seminaro metu gautą informaciją kiekvienam individuliai pritaikyti tiesioginiame darbe, gavo praktinių rekomendacijų, kaip tobulėti savarankiškai. Teigiamų emocijų pliūpsnį seminaro dalyviams suteikė vaizdingas moderatoriaus pristatymas apie „bites“ ir „muses“.

   Seminaro pabaigoje moderatorius aptarė mokymų rezultatus, atsakė į seminaro dalyvių klausimus.


© 2016 Vietos veiklos grupė „Pakruojo rajono partnerystė".
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas