• Kviečiame rajono bendruomenes ir jaunimo organizacijas dalyvauti Amatų mugėje Pakruojo dvare

   2014-07-23

   VVG „Pakruojo rajono partnerystė“  2014 m. rugpjūčio 1 ir 2 d. Amatų, muzikos ir alaus festivalio metu organizuoja Amatų mugę Pakruojo dvare.

   Siekdami, kad mugė būtų nuotaikinga, spalvinga, linksma ir įdomi, turėtų savo žavesį, rugpjūčio 2 d. kviečiame rajono bendruomenes ir jaunimo organizacijas įsijungti į mugės šurmulį.

   Šiais metais pirmą kartą VVG „Pakruojo rajono partnerystė“ mugė vyks Pakruojo dvaro aikštėje priešais vietos veiklos grupės pastatą. Mielai suteiksime Jums erdvę įsirengti bendruomenės ar jaunimo organizacijos kiemelį ir jame pristatyti tai, ką turite išskirtinio, gražaus ir įdomaus: savo istoriją, projektus, veiklas, žmones, amatus, kulinarinį paveldą, patiekalus, verslus.

   Mugėje koncertuos Pakruojo krašto meno kolektyvai. Meno kūrėjai, tautodailininkai, amatininkai demonstruos amatus, prekiaus savo gaminiais. Tokią pat galimybę suteikiame ir rajono bendruomenėms bei jaunimo organizacijoms.

   Pirmą kartą mugei siūlome bendrą temą – Pakruojo dvaro raganos ir raganiai. Rajono bendruomenių ir jaunimo organizacijų atstovai visada turi daug idėjų ir fantazijos, tad bendra tema padės sukurti ypatingą mugės nuotaiką ir suteiks festivaliui išskirtinumo ir ryškumo. Renginio vedėjai organizuos įvairias atrakcijas, įdomiausių, gražiausių, baisiausių, jauniausių, seniausių ir t. t. raganų bei raganių rinkimus ir apdovanojimus.

   Rugpjūčio 2 d. kiemelių įsikūrimas iki 10.00 val. Amatų mugės atidarymas 11.00 val. Amatų mugę planuojame iki 17.00 val. Įvažiavimui į teritoriją duosime leidimus.
        
   Telefonai informacijai:

   • Direktorė Marija Žiubrienė, 8 614 73949
   • Finansininkė Danutė Dominauskienė, 8 698 56324
   • El. paštas  pakruojovvg@pakruojis.lt

© 2016 Vietos veiklos grupė „Pakruojo rajono partnerystė".
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas