• Skelbiamas kvietimas teikti paraiškas trumpoms tiekimo grandinėms ir vietos rinkoms skatinti

   2019-03-06

   Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos paskelbė, kad nuo 2019 m. kovo 4 d. pradedamos rinkti paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Bendradarbiavimas“ veiklos sritį „Parama trumpoms tiekimo grandinėms ir vietos rinkoms skatinti vietos lygmeniu“. Paraiškos Nacionalinės mokėjimo agentūros teritoriniuose padaliniuose bus priimamos iki 2019 m. balandžio 5 d.

   Remiamas ūkio subjektų bendradarbiavimas, skatinant ir vykdant trumposios tiekimo grandinės veiklą. Paraišką būtina teikti su partneriais, t. y. projekte turi dalyvauti ne mažiau kaip 2 subjektai, užsiimantys žemės ūkio ir maisto produktų gamyba, perdirbimu, rinkodara, produktų realizavimu.

   Pareiškėjais, jų partneriais ir tarpininkais gali būti žemės ūkio, maisto produktų gamyba/ perdirbimu/rinkodara užsiimantys fiziniai asmenys, savo vardu įregistravę ūkininko ūkį ir valdą, ir privatūs juridiniai asmenys, užsiimantys žemės ūkio ir maisto produktų gamyba/perdirbimu/rinkodara, bei privatūs juridiniai asmenys, užsiimantys žemės ūkio ir maisto produktų prekyba.

                 Kvietimas, įgyvendinimo taisyklės, dokumentų formos, įsipareigojimai skelbiami čia.

    


© 2016 Vietos veiklos grupė „Pakruojo rajono partnerystė".
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas