• Verslo diena

   2019-11-14

   2019 m. lapkričio 8 d. jaukioje įmonės „Transvito“ pobūvių salėje rajono verslininkai tradiciškai minėjo Verslo dieną.

   Šventę gražiais žodžiais pradėjo renginio vedėjas, muzikantas Romualdas Juzukonis. Rajono verslininkus sveikino Pakruojo rajono verslininkų ir darbdavių asociacijos prezidentas, akcinės bendrovės „Klovainių skalda“ generalinis direktorius Vitolis Urmonas. Asociacijos prezidentas džiaugėsi, kad gausėja asociacijos narių gretos ir visiems verslininkams linkėjo tarpusavio supratimo ir sutarimo bei sėkmės versle.

   Rajono verslininkai išklausė pranešimą apie verslo perspektyvas, naujus mokesčius, kurie planuojami įvesti nuo 2020 m. siekiant į šalies biudžetą pritraukti daugiau lėšų ir kitus verslininkams aktualius klausimus.

   Rajono verslininkus sveikino Pakruojo rajono savivaldybės mero pavaduotojas Virginijus Kacilevičius ir mero padėjėja Simona Lipskytė. Mero pavaduotojas dėkojo verslininkams už nuolatinę paramą skiriamą savivaldybei, rajono bendruomenėms, nevyriausybinėms organizacijoms ir sportui, nes ši parama labai svarbi rengiant daugelį rajono renginių. Rajono verslo įmonėms, šiais metais švenčiančioms įvairius veiklos jubiliejus, buvo įteiktos mero Sauliaus Margio padėkos ir savivaldybės dovanos.  

   Su Verslo diena rajono verslininkus sveikino Vietos veiklos grupės „Pakruojo rajono partnerystė“ direktorė Marija Žiubrienė, linkėdama jiems pasidžiaugti buvimu kartu, pabendrauti vieniems su kitais, kad apie šventę liktų patys gražiausi prisiminimai ir kitais metais visi vėl norėtų joje dalyvauti. Direktorė dėkojo rajono verslininkams – Genovaitei Jaškulienei, Rolandui Kairiui, Zenonui Pekeliui, Andriui Kvedarui, Albinui Navickui, Vitoliui Urmonui už gražią partnerystę, dalyvavimą vietos veiklos grupės veikloje ir nuoširdų ačiū tarė už pagalbą, kuri labai svarbi, sprendžiant ūkinius vietos veiklos grupės biuro klausimus.

   Gražias nominacijas šiais metais jubiliejus švenčiančioms įmonėms taip pat paruošė rajono verslininkų ir darbdavių asociacija. Nominacija „Metų geradarys“ už paramą renginiams įteikta Arūnui Valantinui, nominacija „Už naujas idėjas versle“ įteikta Janinai ir Vytautui Janeliūnams, už verslo ir savivaldos bendradarbiavimą nominacija skirta Pakruojo rajono savivaldybei.

   Rajono verslininkus sveikino Lietuvos ūkininkų sąjungos Pakruojo skyriaus, Pakruojo verslo informacijos centro, Užimtumo tarnybos Šiaulių apskrities Pakruojo skyriaus, Joniškio verslininkų ir Akmenės rajono verslininkų asociacijų atstovai.

   Verslo dienos vakaro dalyvius linksmino, gražiausias dainas skyrė, kartu dainuoti ir šokti kvietė grupė „Vairas“. Skanų maistą renginio dalyviams ruošė ir tiekė Vietos veiklos grupės „Pakruojo rajono partnerystė“ strategijos lėšomis finansuotą projektą įgyvendinęs Guostagalio paslaugų centras, kuriam vadovauja Virginija Jocienė.


© 2016 Vietos veiklos grupė „Pakruojo rajono partnerystė".
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas