• Šventinė vakaronė Grikpėdžiuose

   2019-11-20

   2019 m.  lapkričio 16 d. Grikpėdžių kaimo bendruomenė savo narius ir svečius pakvietė į bendruomenės namuose surengtą šventinę vakaronę „Rudens simfonija“. Šventėje jaukią, rudenio nostalgija apipintą nuotaiką kūrė ir visiems gerai žinomas dainas kartu dainuoti kvietė Joniškio moterų asociacijos ansamblis „Lelija“ (vadovė Vilma Bartaškienė). Prie ansambliečių smagiomis melodijomis prisijungė Žvelgaičių kaimo kapelos šaunūs muzikantai bei dainininkės (vadovė Regina Gužauskienė).

   Susirinkusius į vakaronę bendruomenės narius ir svečius sveikino Grikpėdžių kaimo bendruomenės pirmininkė Dalė Valantinienė. Pirmininkė dėkojo aktyviausiems bendruomenės  pagalbininkams, be kurių nuoširdaus prisidėjimo ir paramos būtų neįmanoma surengti tokią šventę ir kurių dėka bendruomenė gražiai pasirodė Pakruojo šventėje „Kampelis širdžiai brangus!“ bei kituose renginiuose.

   Bendruomenės pirmininkė džiaugėsi sulaukusi gausaus būrio svečių ir būsimų projekto partnerių iš Degėsių kaimo bendruomenės.

   Šventėje dalyvavusi VVG „Pakruojo rajono partnerystė“ direktorė Marija Žiubrienė pasveikino bendruomenės narius su labai gražiu ir jaukiu renginiu. Marija Žiubrienė kalbėjo, kad bendruomenė reiškia čia gyvenančių žmonių bendrystę, nes dalyvavimas bendruomenės veikloje kaimo gyventojams suteikia galimybę geriau vieniems kitus pažinti, veikti kartu, dalintis gerumu, džiaugtis nuveiktais darbais, bendrauti, kalbėtis ir linksmintis. Marija Žiubrienė dėkojo bendruomenės pirmininkei Dalei Valantinienei už bendruomenės telkimą, už aktyvumą, už nuoširdų darbą ir ryžtą. Šiais metais Grikpėdžių kaimo bendruomenė nusprendė rengti paraišką ir įgyvendinti vietos veiklos grupės strategijos lėšomis finansuojamą projektą susijusį su sportu ir aktyvia gyvensena bei suteikiančiu galimybę jungtis į aktyviai sportuojančių bendruomenių tinklą.

    Grikpėdžių kaimo bendruomenę sveikino Pakruojo rajono savivaldybės administracijos direktorė Ilona Gelažnikienė, ekologė Kazimiera Klabienė, LR Seimo narys Arūnas Gumuliauskas, Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Žeimelio seniūnijos seniūnė Vitalija Dobrovolskienė, Degėsių kaimo bendruomenės pirmininkė Zinaida Labanauskienė. Svečiai linkėjo bendruomenei būti stipriai, aktyviai ginti savo narių interesus, bendrauti ir bendradarbiauti, kurti ir įgyvendinti svajones.

   Bendruomenės pirmininkė Dalė Valantinienė ir bendruomenės aktyvistės asmenines dovanėles įteikė aktyviausiems bendruomenės nariams ir rėmėjams, kiekvienam surasdamos šiltą žodį ir gražų linkėjimą.

    Linksma muzika, šokiai ir šventės šurmulys  Grikpėdžių kaime netilo dar ilgai.

    


© 2016 Vietos veiklos grupė „Pakruojo rajono partnerystė".
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas