• Dalyvauta VVG tinklo tarptautinėje konferencijoje

   2021-10-13

   2021 m. spalio 6–7 d. VVG „Pakruojo rajono partnerystė“ direktorė Marija Žiubrienė ir viešųjų ryšių specialistė Raimonda Ušinskienė dalyvavo Vietos veiklos grupių tinklo organizuotoje tarptautinėje konferencijoje „LEADER. Pažangus kaimas. Dabartis. Vizija.“. Konferencija surengta Radisson Hotel Kaunas, K. Donelaičio g. 27, Kaunas.

   Konferencijos dalyvius sveikino LR Seimo narys, Kaimo reikalų komiteto pirmininkas Viktoras Pranckietis, Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos Kaimo plėtros ir paramos regionams departamento l. e. p. vyresnioji patarėja Virginija Liukpetrytė ir kiti svečiai.

   Konferencijos dalyviams nuotoliniu būdu pranešimą „LEADER/CLLD ir mūsų vaidmuo šiandieninėje visuomenėje. Kaip mes nuolat atrandame save iš naujo?” pristatė ELARD prezidentė Marion Eckardt. Pranešimą „Pažangaus kaimo link. Kaip žengiame šiuos žingsnius“ pristatė VVG tinklo ir Kauno rajono VVG pirmininkė Kristina Švedaitė. Zarasų – Visagino regiono VVG pirmininkas Arvydas Veikšra  konferencijos dalyvius supažindino su vietos projektais įgyvendintais VVG teritorijoje ir pademonstravo vaizdo įrašą tema „Zarasų – Visagino regiono VVG žingsniai Pažangaus kaimo link“. Įdomų pranešimą tema „Pažangaus kaimo koncepcijos rengimas Lenkijoje“ pristatė VVG „Lider Pojezierza“ pirmininko pavaduotojas Ireneusz Kostka. Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos Verslo ir kaimo vystymosi tyrimų instituto dėstytoja prof. dr. Vilma Atkočiūnienė parengė pranešimą „Pažangaus kaimo vystymosi tendencijos“, kuriame pristatė pažangaus kaimo koncepciją ir kokiu keliu bendruomenės galėtų eiti kurdamos pažangų kaimą.

   Konferencijos dalyviams patiko pokalbiai pavadinimu „Tokie LEADER pasikalbėjimai“ su LEADER ekspertais.

   Po pietų konferencijos dalyviai pasiskirstę į grupes ir kūrė pažangaus kaimo projektų idėjas, kurios vėliau buvo pristatytos visiems konferencijos dalyviams.

   Antra konferencijos diena buvo skirta susipažinti su rajonų VVG teritorijose įgyvendintais vietos projektais. VVG „Pakruojo rajono partnerystė“ direktorė Marija Žiubrienė ir viešųjų ryšių specialistė Raimonda Ušinskienė lankėsi ir domėjosi vietos projektais įgyvendintais Jonavos, Kėdainių, Kauno rajonų VVG teritorijose, su vietos projektų vykdytojais diskutavo apie įgytą  patirtį, vykdomas veiklas ir ateities idėjas.

   Konferencijos dalyviai nuoširdžiai dėkojo VVG tinklo pirmininkei Kristinai Švedaitei ir visai Kauno rajono VVG komandai už puikiai surengtą ir įdomią konferenciją.


© 2016 Vietos veiklos grupė „Pakruojo rajono partnerystė".
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas