• Dalyvauta VVG tinklo renginių cikle ir konferencijoje

   2023-05-09

   2023 m. balandžio 27–28 d. VVG „Pakruojo rajono partnerystė“  direktorė Marija Žiubrienė ir viešųjų ryšių specialistė Raimonda Ušinskienė dalyvavo Vietos veiklos grupių tinklo organizuotame renginių cikle ir konferencijoje „Sumanus LEADER“. Renginys vyko Kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“, Raseinių rajone.

   Renginys prasidėjo iškilmingu vėliavų įnešimu ir Lietuvos Respublikos himnu.

   VVG tinklo pirmininkė Kristina Švedaitė surengė labai įdomų, sumanų ir nuotaikingą pristatymą „Sumanus LEADER“, kuriame vaizdingai pristatė VVG problemas, pasiūlymus ir į diskusiją  įtraukė visus renginio dalyvius. Būti aktyviais ir sumaniais, greitai atsakinėti į klausimus,  teko interaktyvios viktorinos „Pažink Raseinius ir Raseinių r. VVG“ dalyviams. Visiems labai patiko VVG tinklo administratorės Eglės Antanaitienės pristatyta rubrika „Gudrybių aktualijos 2023“, kurioje konferencijos dalyviai susipažino su dirbtinio intelekto gebėjimais kūrybingai spręsti duotas užduotis ir pamatė bei išgirdo, kaip sugalvotą temą gali pristatyti dirbtinio intelekto sukurtas pranešėjas.

    Renginių ciklo metu buvo surengtos diskusijos „Tu esi galimybė“, organizuota diskusija-seminaras „Sumanaus kaimo link“, kurių metu buvo naudojami įvairūs metodai ir įrankiai, dalyviams buvo skiriamos užduotys, organizuojamos viktorinos, sumanios judesio ir garso edukacijos.

    Renginyje VVG atstovai pristatė įgyvendintus sumanius vietos projektus, darbo grupėse vyko diskusijos apie sumanių VVG kūrimą, labai gražiai su VVG senbuviais buvo atsisveikinta Grandų išleistuvių vakarienėje.

    Renginių ciklo ir konferencijos dalyviai dėkojo VVG tinklo pirmininkei Kristinai Švedaitei ir jos komandai už sumaniai organizuotą renginį, už įgytas žinias ir naujas patirtis.

    


© 2016 Vietos veiklos grupė „Pakruojo rajono partnerystė".
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas