• VVG „Pakruojo rajono partnerystė” visuotinis narių susirinkimas

   2023-08-07

   2023 m. rugpjūčio 8 d., surengtas VVG „Pakruojo rajono partnerystė“ visuotinis narių susirinkimas rašytine procedūra (elektroniniu paštu).

   Iš 46 Vietos veiklos grupės „Pakruojo rajono partnerystė“ narių, susirinkime dalyvauja 28 balsavimo teisę turintys nariai.

   Visuotiniame narių susirinkime svarstyti klausimai dėl VVG „Pakruojo rajono partnerystė“ valdybos narių atšaukimo ir valdybos narių rinkimų.

   VVG „Pakruojo rajono partnerystė“ nariams pateikta informacija, kad vadovaujantis Vietos plėtros strategijų, įgyvendinamų bendruomenių inicijuotos vietos plėtros būdu, įgyvendinimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2023 m. sausio 6 d. įsakymu Nr. 3D-4 (suvestinė redakcija nuo 2023-05-25) 12.4.2. punktu, į VVG „Pakruojo rajono partnerystė“ valdybą atstovauti verslo interesams, gali būti renkami tik VVG teritorijoje įsteigti ir veikiantys fiziniai asmenys, arba juridinių asmenų, įsteigtų ir veikiančių VVG teritorijoje, pasiūlyti  fiziniai asmenys. Lietuvos ūkininkų sąjungos Pakruojo rajono skyrius ir Pakruojo rajono verslininkų ir darbdavių asociacija yra registruotos Kęstučio g. 4, Pakruojo mieste ir neatitinka šio punkto reikalavimų. Visuotinis narių susirinkimas atšaukė iš valdybos narių šių organizacijų atstovus.

    Į VVG „Pakruojo rajono partnerystė“ valdybą, atstovauti verslo sektoriui, išrinkti: ūkininkas Albinas Navickas ir Valdas Kanišauskas, vykdantis veiklą pagal individualios veiklos pažymą.

    


© 2016 Vietos veiklos grupė „Pakruojo rajono partnerystė".
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas