Vietos veiklos grupių susitikimas Joniškio rajone

2026 m. gegužės 12 d. Vietos veiklos grupės „Pakruojo rajono partnerystė“ administravimo vadovė Agnė Kasperavičienė ir administratorė Ieva Koliauskaitė dalyvavo tradiciniame Šiaulių apskrities ir Raseinių rajono vietos veiklos grupių susitikime, skirtame 2023–2028 m. vietos plėtros strategijų įgyvendinimo aktualijoms aptarti. Šiemet susitikimą organizavo Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupė. Dalyvius pasitiko vietos veiklos grupės pirmininkė Nijolė Valuckienė.

Susitikime dalyvavo darbuotojai ir atstovai iš Akmenės rajono vietos veiklos grupės, Kelmės krašto partnerystės vietos veiklos grupės, Raseinių rajono vietos veiklos grupės „Raseinių krašto bendrija“, Šiaulių rajono vietos veiklos grupės, Vietos veiklos grupės „Radviliškio lyderis“, Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupės bei kitų organizacijų.

Susitikimo metu dalyviai dalijosi patirtimi apie 2023–2028 m. vietos plėtros strategijų įgyvendinimą, aptarė aktualius iššūkius, vietos projektų administravimo, atrankos vertinimo bei kitus svarbius klausimus.

Renginio dalyviai Linkaičių kaimo bendruomenės namuose buvo vaišinami vietoje gamintais koldūnais. Po vaišių bendruomenės namų šeimininkė pristatė bendruomenės įgyvendintus ir šiuo metu vykdomus projektus, aprodė įsigytą įrangą bei aparatą, naudojamą koldūnų gamybai. Taip pat dalyviai buvo kviečiami apžiūrėti Gataučių kaimo bendruomenės įgyvendintą projektą.

Susitikimas tapo puikia proga stiprinti bendradarbiavimą, keistis gerąja patirtimi ir aptarti tolimesnius bendrus darbus.