• Šventė „Pajausk etnopulsą 2020“

   2020-09-14

   2020 m. rugpjūčio 29 d. Pakruojo parko saloje buvo surengta šventė „Pajausk etnopulsą 2020“. Šventę, kartu su VVG „Pakruojo rajono partnerystė“ ir kitais partneriais, organizavo Pakruojo kultūros centras.

   VVG „Pakruojo rajono partnerystė“ buvo atsakinga už bendruomenių ir kitų organizacijų dalyvavimą šventėje. Daug vietos projektų vykdytojų 2020 metais buvo suplanavę dalyvauti Pakruojo šventėje, bet savivaldybės ir kitų įstaigų vadovų pasitarime, įvertinus visas aplinkybes dėl šalyje susidariusios ekstremalios situacijos, buvo nuspręsta neorganizuoti tradicinių vasaros masinių renginių, tame tarpe ir Pakruojo šventės. VVG „Pakruojo rajono partnerystė“ ėmėsi iniciatyvos padėti vietos projektų vykdytojams vykdyti numatytas projektų veiklas, išspręsti susidariusią problemą ir suderinti, kokiuose renginiuose ar šventėse jie galėtų dalyvauti.

   Šventės „Pajausk etnopulsą 2020“ dalyvius ir pakruojiečius sveikino Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis, kiti šventės svečiai. Sveikindama VVG „Pakruojo rajono partnerystė“ direktorė Marija Žiubrienė džiaugėsi, kad visiems susitelkus pavyko surengti gražią šventę, kad šventėje dalyvaujančios ir „kiemus“ įkūrusios bendruomenės, kitos organizacijos yra aktyvios ir stiprios bei paskelbė „Svetingos ūlyčios“ atidarymą.

   Šventėje didelis dėmesys buvo skirtas tautodailininkams bei entokultūrai. Bendruomenės ir kitos organizacijos „Svetingoje ūlyčioje“ įkūrusios „kiemus“, šventės svečius sutiko su šypsenomis, gera nuotaika, linksma muzika, susipažindino su įgyvendinamais projektais, Pakruojo krašto kulinarinio paveldo tradicijomis ir kvietė pasivaišinti kūrybingų vietos gaspadinių pagal senąsias kaimo tradicijas ruošiamais bei bendruomenes ir Pakruojo kraštą garsinančiais patiekalais.

   Prieš koncertinę vakaro programą Pakruojo rajono savivaldybės mero padėkos raštai buvo įteikti tautodailininkams, amatininkams ir kultūros darbuotojams už aktyvią kūrybinę ir kultūrinę veiklą garsinant Pakruojo kraštą. Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis kartu su VVG „Pakruojo rajono partnerystė“  darbuotojomis – Marija Žiubriene, Raimonda Ušinskiene, Jovita Trumpiene, už savivaldybės lėšas nupirktas dovanas įteikė ūlyčioje „kiemus“ įkūrusioms svetingiausioms Mikoliškio, Jovarų, Žvirblonių, Sigutėnų kaimo bendruomenėms ir Lygumų bendruomenės centrui.

   VVG „Pakruojo rajono partnerystė“ dėkojo bendruomenėms ir kitoms organizacijoms už aktyvų dalyvavimą šventėje, originalių „kiemų“ įkūrimą, už vaišingumą, gerą nuotaiką ir Pakruojo krašto garsinimą.

   Koncertinėje vakaro programoje šventės dalyvius ir svečius džiugino ugnies šou, Šiaulių tautodailininkų folkloro ansamblio „Margulis“, žymiausių Lietuvos armonikierių ir Pakruojo kultūros centro kolektyvų pasirodymai, Vytauto Šiškausko, liaudiškos muzikos kapelos „Sadūnai“ ir Justino Jaručio koncertai.


© 2016 Vietos veiklos grupė „Pakruojo rajono partnerystė".
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas