• Dalyvauta VVG tinklo konferencijoje

   2021-09-02

   2021 m. rugpjūčio 30 d. VVG „Pakruojo rajono partnerystė“ direktorė Marija Žiubrienė ir viešųjų ryšių specialistė Raimonda Ušinskienė dalyvavo Vietos veiklos grupių tinklo konferencijoje „LEADER 2014–2020 m. pusiaukelės rezultatai ir lūkesčiai“ ir VVGT visuotiniame narių susirinkime, Raudondvario dvare, Pilies takas 1, Raudondvaris, Kauno r.

   Konferencijos dalyvius sveikino LR Seimo narys, Kaimo reikalų komiteto pirmininkas Viktoras Pranckietis, LR Žemės ūkio rūmų pirmininkas Arūnas Svitojus, Kauno rajono savivaldybės vicemeras Paulius Visockas.

   VVG tinklo pirmininkė Kristina Švedaitė pristačiusi pranešimus „LEADER – tai mes!“ ir „+, - ir pasiūlymai. Kauno apskrities VVG patirtys ir įžvalgos“ džiaugėsi aktyvia VVG tinklo veikla, nuveiktais darbais, naujais partneriais, vietos veiklos grupių tinklo įgyvendinamais projektais, kalbėjo apie Kauno apskrities VVG pasiekimus ir apie problemas, su kuriomis susiduria strategijas įgyvendinančios apskrities VVG.

   Žemės ūkio ministerijos 2-ojo Europos sąjungos paramos skyriaus patarėja Ilona Javičienė, pristačiusi pranešimą „LEADER kūrybos kelio pusiaukelė“, kalbėjo apie vietos plėtros strategijų įgyvendinimo pažangą ir VVG pasiektus rezultatus. Apie LEADER rezultatus, esamą situaciją ir strategijų įgyvendinimo statistiką, kalbėjo Ieva Mizejė, l. e. Kaimo plėtros ir paramos regionams departamento LEADER priemonių skyriaus vedėjo pareigas.

   Įdomius pranešimus ir pristatymus apie socialinius ir bendruomeninius verslus, apie gerąją vietos veiklos grupių patirtį, partnerystę, tarptautinį ir teritorinį bendradarbiavimą, konferencijos dalyviams paruošė Alytaus, Panevėžio, Marijampolės, Telšių  apskričių vietos veiklos grupių atstovai.

   Konferencijos dalyviai pasiskirstė ir dirbo grupėse. Vietos veiklos grupių tinklo (VVGT) nariai dalyvavo visuotiniame narių susirinkime, kuriame buvo patvirtinti nauji VVGT įstatai, VVGT pirmininke vieningai išrinkta Kristina Švedaitė, išrinkta visoms apskritims atstovaujanti VVGT valdyba ir aptarti kiti VVGT nariams svarbūs klausimai.

    


© 2016 Vietos veiklos grupė „Pakruojo rajono partnerystė".
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas