• Dalyvauta ūkininkų rudens gėrybių mugėje

   2023-10-11

   2023 m. rugsėjo 30 d. Lietuvos ūkininkų sąjungos Pakruojo rajono skyrius Klovainiuose surengė rudens gėrybių mugę „Bobų vasara“. Renginyje dalyvavusi VVG „Pakruojo rajono partnerystė“ direktorė Marija Žiubrienė džiaugėsi sutikusi jame valdybos narius – Albiną Navicką, Gedą Špakauską, Vytautą Kanišauską ir daugybę kitų pažįstamų, su kuriais buvo malonu pabendrauti, pasidalyti renginio įspūdžiais ir pabūti kartu.

   Puikią nuotaiką gausiai į renginį susirinkusiems rajono gyventojams ir svečiams kūrė pašmaikštauti mėgstantis renginio vedėjas Dėdė Juzė (Viktoras Stanislovaitis), skambėjo smagi muzika, buvo daug linksmo šurmulio. Renginio dalyviai galėjo pasigrožėti įstaigų, organizacijų sukurtomis rudens gėrybių kompozicijomis, pasižvalgyti po tapytų paveikslų parodą, užsukę į kiemelius vaišintis įvairiais kepiniais ir skanėstais, ragauti daug pagyrimų sulaukusias medžiotojų ruoštas vaišes.

   Pakruojo krašto ūkininkai rengė pačių užaugintos produkcijos pristatymus, kvietė vaišintis, o paragavusieji, daugelis mielai pirko kokybiškus ir skanius vaisius, daržoves, mėsos gaminius, grybus ir kitas gėrybes. Ūkininkams nenusileido verslininkai, amatininkai, atvykę ir iš aplinkinių rajonų, viliodami gražiai supakuotais produktais, skanumynais, kviesdami savo rankomis bandyti padaryti, arba bent pasižiūrėti, kaip kuriami amatininkų dirbiniai. Atvykusius rajono ūkininkus labai viliojo žemės ūkio technikos ir rinkai siūlomų naujų produktų ekspozicija.

   Renginyje buvo pagerbti ir apdovanoti geriausieji Pakruojo ūkininkai „Metų ūkio“ konkurso dalyviai ir nugalėtojai. Pirmoji vieta skirta Editai ir Vidmantui Dževečkoms, antroji vieta – Virgutei ir Regimantui Gribėms, trečioji – Monikai Bartkevičiūtei.

   Atsakingai ir su išmone organizuota ūkininkų rudens gėrybių mugė, pačių ūkininkų ir gausaus rėmėjų būrio dėka, tikrai labai puikiai pavyko.


© 2016 Vietos veiklos grupė „Pakruojo rajono partnerystė".
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas